مدرسه انیمیشن بستری مناسب جهت ارائه محتوای تولید شده از جانب مدرسان در حوزه انیمیشن است.
شما مدرس گرامی، به دو روش میتوانید با مدرسه انیمیشن همکاری داشته باشید:
1- همکاری در تدریس دوره های آنلاین در حال برگزاری.
2- ارائه پکیج تهیه شده توسط شخص شما جهت فروش در فروشگاه مدرسه انیمیشن.
در ادامه قوانین مربوط به هرکدام از روشهای همکاری توضیح داده شده است.
در این روش شما به عنوان مدرس دوره مذکور در مدرسه انیمیشن شناخته خواهید شد و بر اساس قوانین برگزاری دوره های آنلاین، طبق تاریخ های اعلام شده در دوره مربوطه، ویدئوهای خود را جهت ارائه به کارآموزان به مدیریت مدرسه انیمیشن ارسال خواهید کرد تا در وبسایت قرار بگیرد.
شرایط این نوع همکاری:
1 - ارائه ویدئوهای آموزشی شما تحت انحصار کامل مدرسه انیمیشن. (ویدئوی شما به هیچ عنوان در حین برگزاری دوره و پس از آن در وبسایت و مرجع دیگری پخش نشود)
2 - کلیه ویدئوهای شما دارای استانداردهای لازم اعلام شده مدرسه انیمیشن در این صفحه باشد.
3 - از درصد فروش دوره 70% به مدرس محترم پرداخت خواهد شد.
توجه: با توجه به اینکه پکیج هر دوره آنلاین، پس از اتمام دوره در فروشگاه مدرسه انیمیشن قرار خواهد گرفت، پس از قرار گیری دوره شما در فروشگاه، 60% از فروش هر پکیج تقدیم مدرس خواهد شد.
در این روش، شما میتوانید ویدئوی آموزشی خود را تحت ضوابط ذیل جهت فروش در فروشگاه برای ما ارسال نمایید:
1 - ویدئوهای ارسال شده شما دارای استاندارد های اعلام شده توسط مدرسه انیمیشن باشد.
2 - پکیج ارسالی شما تحت انحصار کامل مدرسه انیمیشن باشد. (پکیج مذکور در هیچ وبسایت و مرجع دیگری پخش نشده باشد)
3 - از مبلغ فروش پکیج مورد نظر، 70% تقدیم تولید کننده خواهد شد.
ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود آنها است. اما مدرسه انیمیشن بر اساس معیارهای مختلف موجود در حوزه تجارت الکترونیک و انیمیشن، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.
تسویه حساب مدرس و تولید کننده پکیج بر اساس هماهنگی انجام شده در ابتدای قرارداد همکاری انجام خواهد شد.
کیفیت تصویر: 
1 - اندازه تصویر در ویدئوی آموزشی باید به گونه‌ای باشد که کاربر شما بتواند به راحتی جزئیات تصویر را مشاهده و آموزش را دنبال کند. پیشنهاد ما (1280×720)HD است.
2 - لطفا از بزرگنمایی تصاویر بی‌کیفیت خودداری کنید چرا که با توجه به نمایش پیکسلی تصویر در این حالت، رضایت کاربر شما جلب نخواهد شد. 
3 - محتوای آموزشی به نام شما منتشر خواهد شد، بنابراین نیازی نیست درون محتوای ویدئویی تبلیغات کنید. البته این به معنای آن نیست که نیازی به معرفی خودتان نباشد!
4 - تمامی ویدئوهای آموزشی تولیدی شما (چه در دوره آنلاین و چه در پکیج فروشگاهی) باید دارای واترمارک مدرسه انیمیشن باشد که از اینجا میتوانید آن را دریافت کنید. (محل قرار گیری روی تصویر به انتخاب خود شما است اما سایز واترمارک تغییر نکند) 
کیفیت صدا:
1 - صدای رسا و با کیفیت یکی از مهمترین ویژگی‌های ویدئوهای آموزشی است. کاربران دوست دارند صدایی که می‌شوند بدون نویز باشد. برای صدای خوب، الزاما نیازی به میکروفون گران‌قیمت ندارید. بلکه برای مطمئن شدن از کیفیت صدا، حتما قبل از ضبط با سیستم‌ها، تنظیمات و میکروفون‌های مختلف صدای خود را تست کنید.
2 - در آموزش های خود به هیچ وجه از موسیقی استفاده نکنید.
نحوه بیان مدرس:
1 - لطفا قبل از ضبط حتما چندین بار تمرین کنید تا مطالب را بتوانید به خوبی و بدون تپق زدن انتقال بدهید، زمانی که مدرس برای به خاطر آوردن چیزی فکر می کند، کاربر این موضوع را پای عدم تسلط کافی روی مبحث محتوا می‌گذارد. یکی از مهمترین وجوه تمایز تولیدکنندگان، بیان خوب و انتقال مناسب محتوا به کاربران است. تولیدکنندگان باید به موضوع آموزشی خود تسلط داشته باشند و بتوانند به راحتی آن را به کاربران خود منتقل کنند.
2 - تلفظ صحیح کلمات فارسی و انگلیسی نیز در بیان تاثیر مستقیم داشته و در انتقال مناسب و صحیح محتوا به کاربران نقش مهمی دارد.
3 - جهت ارتباط موثر، بهتر است که با انرژی بیشتر صحبت کنید.
4 - یکی از ویژگی‌های مهم ویدئوهای آموزشی، مسئله بی‌وقفه بودن (Non-Stop) انتقال اطلاعات است، بنابراین از اتلاف زمان کاربران خودداری کنید. به عنوان مثال اتلاف زمان برای پیدا کردن عکس و نوشته! شما می‌توانید قبل از ضبط، فایل‌های مورد نیاز آموزش را در یک فولدر نگهداری کنید تا در صورت نیاز به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.
5 - از صحبت زیاد و بدون حرکت در یک اسلاید خودداری کنید چرا که یکی از وجوه تمایز ویدئو و کتاب، انتقال مفاهیم از طریق حافظه بصری است.
6 - نیازی به موشن گرافیک و جلوه‌های بصری خاصی نیست و با نشان دادن تصاویر مربوط می‌شود مفاهیم را بهتر انتقال داد.
7 - از آنجا که محتوای شما به نام خودتان در مدرسه انیمیشن منتشر می‌شود، بنابراین محتوا تأثیر مستقیم در معرفی‌تان به دیگران دارد، و در نتیجه محتوای باکیفیت از فروش بهتری برخوردار خواهد شد.
بخش بندی آموزش:
1 - کاربران ویدئوهای کوتاه و گام‌به‌گام را راحت‌تر دنبال می‌کنند. بنابراین جهت انتقال بهتر مفاهیم و یادگیری بهتر کاربران، توصیه می‌شود دوره آموزشی خود را به انتخاب خودتان، به بخش‌های کوچک چند دقیقه‌ای تقسیم کنید. بهترین زمان برای هر ویدیو بین حداکثر 7 تا 10 دقیقه است، مگر آنکه مبحث در این زمان نگنجد. اگر ویدیوی شما بلندتر از این زمان شد سعی کنید ضرباهنگ آن را حفظ کنید تا کسل‌کننده نشود. ویدئوهای کوتاه، تأثیر زیادی در سهولت یادگیری و حفظ توجه و تمرکز کاربر دارد و مسیر آموزش را به روشنی برای کاربران مشخص می‌کند.
2 - فایدهٔ دیگر تقسیم آموزش به ویدئوهای کوتاه این است که باعث می‌شود موضوعات در ویدئوهای مجزا قرار بگیرد و به کاربران کمک می‌کند که راحت‌تر موضوعی که دنبالش هستند را پیدا کنند.
ویدئوی معرفی (دمو) رایگان:
طبق سیاست گذاری های مدرسه انیمیشن در حوزه ارائه محتوای آموزشی، به جهت جلب رضایت هرچه بیشتر و اعتماد کاربران به مجموعه مدرسه انیمیشن و مدرسین همکار، زمان ارائه هر محصول جهت فروش در فروشگاه و یا حتی ارائه دوره تدریس آنلاین، تعدادی ویدئو بر اساس صلاحدید مدرس، به عنوان ویدئوی رایگان جهت معرفی محصول یا دوره مورد نظر در اختیار کاربران قرار میگیرد. شما مدرس گرامی نیز زمان ارسال ویدئوهای خود، با نظر خودتان ویدئوهای رایگان معرفی محصول را نیز جداگانه برای تیم فنی ما ارسال نمایید. 
انتخاب موضوع: 
انتخاب موضوعاتی که کمتر یا به صورت سطحی در مورد آن در وب و مراجع فارسی مرتبط صحبت شده، می‌تواند یکی از رموز موفقیت ویدئوی آموزشی شما باشد.
1 - در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی (به جز واترمارک مخصوص مدرسه انیمیشن)، دوره جهت اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد. اگر تبلیغات مورد نظر پس از بارگذاری دوره در مدرسه انیمیشن محرز شود دوره تا زمان رفع مشکل، از دسترس عموم خارج خواهد شد.
2 - مدرسه انیمیشن هیچ‌گونه تغییری در محتوای دوره مانند ویدیو، صدا و کیفیت نخواهد داد و فایل آموزشی داخل سایت بارگزاری می‌شود.
3 - مدرسه انیمیشن تنها اقدام به انتشار محتوایی می‌کند که به شکل کامل با قوانین درج شده در این صفحه منطبق باشد.
4 - هر دوره ‌‌آموزشی باید دارای حداقل یک ویدیوی معرفی دوره (دمو) باشد، در غیر این صورت اولین ویدیو، به عنوان ویدیوی معرفی، به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
5 - مسئولیت هرگونه رفع اشکال در تولید و محتوای دوره بر عهده مدرس است.
6 - هر دوره آموزشی برای انتشار به فرم ارسال اطلاعات دوره آموزشی نیاز دارد، که باید به شکل کامل و دقیق توسط مدرس تکمیل شود. عدم تکمیل و ارسال این فرم باعث بازگشت دوره به مدرس جهت اصلاح خواهد شد. توضیحات مورد نیاز جهت تکمیل فرم، در داخل فرم نمونه به شکل کامل ارائه شده است.
7 - فایل ارسالی شامل ویدیوها، فرم ارسال اطلاعات دوره آموزشی، فایل پروژه (در صورت موجود بودن) و تصویر مورد نظر برای بنر دوره آنلاین است.
8 - امکان بروزرسانی آموزش در مدرسه انیمیشن به عهده مدیریت سایت خواهد بود.
9 - ما همواره تلاش خود را خواهیم کرد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پاسخ کلیه درخواست‌ها را ارسال کنیم؛ اما به طور معمول، زمان پاسخگویی به هر درخواست، حداکثر ۳ روز کاری است.
لطفا ابتدا بخش‌های فوق را به دقت مطالعه کنید. شاید کمی زمان ببرد، اما قطعا ارزشمند خواهد بود.
چگونگی ارسال دوره (جهت تدریس یا فروش در فروشگاه):
پس از آنکه نمونه ویدیوی آموزشی شما (ارسال شده در قسمت "ثبت و ارسال دوره آموزشی") توسط کارشناسان محتوای مدرسه انیمیشن تایید شد، می‌توانید دوره را به صورت کامل برای ما ارسال کنید.
ابتدا ویدیوها را به ترتیب شماره، به همراه فرم ارسال اطلاعات دوره آموزشی، فایل پروژه (در صورت موجود بودن) و تصویر مورد نظر برای بنر دوره آنلاین را در یک فایل zip قرار داده و آن را در یک وب‌سایت هاستینگ مانند آپلودبوی آپلود کرده و در نهایت لینک آن را به ایمیل Cooperation@3d-school.org ارسال کنید.
* باتوجه به اینکه بنرهای دوره های آنلاین و پکیج های فروشگاهی توسط واحد طراحی مدرسه انیمیشن طراحی خواهد شد، لطفا تصویر با کیفیت و رزولیشن بالا ارسال نمایید. (در صورت عدم ارسال تصویر و یا عدم تایید تصویر شما توسط واحد طراحی، دوره مورد نظر منتشر نخواهد شد.)
* از آنجایی که قالب کلی تصویر پکیج های فروشگاه از قبل طراحی شده و یکسان میباشد، فقط در صورتی که محتوای مورد نظر شما پروژه محور است میتوانید در صورت تمایل تصویری با کیفیت از پروژه مورد نظرتان را جهت قرار دادن روی پک محتوای خود برای ما ارسال نمایید.
* توجه داشته باشید که ارسال فایل به هیچ‌عنوان نباید از طریق سرویس‌های اشتراک‌گذاری ویدیو مثل آپارات یا یوتیوب انجام شود.
اگر سوال دیگری در زمینهٔ تولید دارید می‌توانید از طریق ایمیل Cooperation@3d-school.org با ما در ارتباط باشید.