قوانین و مقررات وبسایت مدرسه انیمیشن
کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از وبسایت مدرسه انیمیشن را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را به صورت کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید نمایند.
عضویت در وبسایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید، عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
بند ۱
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند ویا اقدام به تعویض رمز نماید.
تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح وارد و ثبت نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره ۳
عضویت در وبسایت مدرسه انیمیشن رایگان است.
بند ۲
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در وبسایت.
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین(یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار.
قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط مدزسه انیمیشن
قسمت چهارم: دانلود محصول توسط مشتری (و یا ارسال کالا توسط مدرسه انیمیشن با پیک یا پست)
تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مدرسه انیمیشن حق دارد سفارش را باطل کند.
بند ۳
حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
بند ۴
این وبسایت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
* مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
* تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
* مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده
بند ۵
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مدرسه انیمیشن به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.
بند ۶
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست خواهد داد.
بند 7
درباره قوانین مبحث مربوط به برگزاری دوره های آنلاین، میتوانید به بخش درباره دوره ها مراجعه نمایید.

 

باتشکر از همراهی شما عزیزان
مدیریت مدرسه انیمیشن