آموزشگاه آنلاین انیمیشن سازی "مدرسه انیمیشن"
مدیریت "مدرسه انیمیشن"، از سال 1395 علاوه بر همکاری در انواع پروژه های انیمیشن سازی، تصمیم به آموزش آنلاین مبحث انیمیشن و گسترش این علم محبوب گرفت که در نهایت پس از حدود یک سال و نیم آموزش آنلاین در کانال Traning 3D، نیاز به تشکیل یک وبسایت آموزشی آنلاین در این حوزه را احساس و پس از تشکیل یک تیم حرفه ای، وبسایت "مدرسه انیمیشن" را در ابتدای سال 1397 راه اندازی نمود.

“مدیریت حرفه ای... آموزش اصولی... نتیجه طلایی”

شعار مدرسه انیمیشن

فعالیت آموزشگاه
در این آموزشگاه به طور کلی دو مبحث وجود دارد: برگزاری دوره های آنلاین آموزشی و فروش پکیج های آموزشی در فروشگاه.
برگزاری دوره های آنلاین آموزشی ما به صورت منظم با اطلاع رسانی قبلی برای کارآموزان عزیز انجام خواهد شد. بطوریکه هریک از کارآموزان عزیز پس از ورود به این قسمت و انتخاب و ثبت نام هریک از دوره های آنلاین ما، دارای یک منوی ساده جهت مدیریت و پیگیری دوره های خود خواهند بود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی به "درباره دوره ها" مراجعه فرمائید. ضمنا تمامی دوره های آنلاین اتمام یافته، در قالب پکیج های آماده، در فروشگاه قابل تهیه می باشند.
هدف اصلی ما
با توجه به وجود علاقمندان بیشمار در حوزه انیمیشن سازی، عدم وجود آموزشگاههای معتبر در تمامی استانهای کشور و همچنین احساس نیاز شدید به مرجع مناسب داخلی بدون وابستگی به خارج از کشور، و گذشته از موارد ذکر شده، پیشرفت تکنولوژی و ورود دنیای مجازی به زندگی مردم، آموزشگاه آنلاین انیمیشن سازی "مدرسه انیمیشن" راه اندازی شده تا علاقمندان به این حوزه را در یک محیط ساده، حرفه ای و پر از چالش، دور هم جمع نماید تا همانند قطبهای موفق انیمیشن سازی در خارج از کشور، ما نیز با وجود استعدادهای بیشمار داخلی، به زودی به یکی از قطبهای این حوزه تبدیل شویم.

اعضای تیم ما