ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران محترم مدرسه انیمیشن.
با توجه به سوالاتی که برخی از کاربران دوره های آنلاین برگزار شده در کانال سابق ما پیرامون نحوه برگزاری دوره های مجازی در وبسایت مدرسه انیمیشن داشته اند، لازم دیدیم که فرآیند کامل فعالیت این وبسایت را که خصوصا تمرکز بر برگزاری دوره آنلاین دارد، برای شما عزیزان به طور کامل شفاف سازی نماییم.
دوره های آنلاین آموزش تخصصی انیمیشن سازی، تحت نظارت مستقیم استاد مصیب عباسی از سال 1395 در کانال Traning 3D برگزار شده است. هریک از دوره ها پس از ثبت نام متقاضیان و عضویت آنان در کانال نامبرده، آغاز می شدند. بدین صورت که هر هفته یک ویدئوی آموزشی در کانال قرار می گرفت و کارآموزان پس از مشاهده و تمرین درس مورد نظر، در یک گروه که از قبل به عضویت آن درآمده بودند، به پرسش و پاسخ و رفع اشکال پیرامون درس مورد نظر می پرداختند.
لازم به توضیح مجدد است که کانال و گروه مورد نظر تحت نظارت مستقیم استاد عباسی فعالیت داشته و تمامی رفع اشکالات با کمک شخص ایشان انجام گردیده است.
در این مدت که حدود 2 سال از آغاز این روش گذشته است، بیش از 250 ساعت آموزش در کانال قرار گرفته و با توجه به روش مناسب و بروز تدریس به کار رفته در این آموزشها، شاهد نتایج بسیار خوب و امیدوار کننده ای از شرکت کنندگان در دوره ها بوده ایم که با توجه به مشاهده پیشرفت چشمگیر علاقمندان به انیمیشن در این حوزه و نمونه کارهای حرفه ای که با مشاهده ویدئوهای آموزشی ارائه شده تهیه نموده اند، تصمیم گرفتیم که این نوع آموزش مجازی آنلاین در حوزه انیمیشن سازی را گسترش داده و وبسایت مدرسه انیمیشن را به عنوان یک آموزشگاه مجازی آنلاین تاسیس نموده ایم.
در این وبسایت به طور کلی 2 مبحث وجود دارد:
* فروشگاه – که در آن تمامی پکیج های آموزشی که تا به امروز ارائه شده قرار خواهد گرفت.
* برگزاری دوره های آنلاین.
با توجه به اینکه پس از اتمام هر دوره آنلاین، پکیج مورد نظر آن در آرشیو فروشگاه قرار می گیرد، لازم است که شما عزیزان به برخی مزیت ها و تفاوت های دوره آنلاین و پکیج های آرشیوی فروشگاه توجه داشته باشید:
* دوره آنلاین به صورت یکجا ارائه نمی شود. برای مثال در هر هفته چند ساعت از دوره ارائه خواهد شد. بدیهی است که در این حالت، کارآموز دوره به راحتی فرصت تمرین و مطالعه را خواهد داشت.
* همزمان با پیشروی دوره، کارآموز می تواند از پشتیبانی مدرس دوره بهره ببرد.
* در حین ایام برگزاری یک دوره، کارآموزان می توانند در تالار گفتگوی سایت به بحث و گفتگو در مورد دوره در حال برگزاری بپردازند.
* پکیج های موجود در فروشگاه به صورت یکجا ارائه خواهند شد و دارای پشتیبانی مدرس دوره نیز نمی باشند.
* مسئله دیگر، تفاوت قیمت دوره های آنلاین با پکیج های موجود در فروشگاه است. به طبع، هزینه ای که کارآموز برای دوره آنلاین پرداخت خواهد کرد، حدود نیمی از هزینه همان پکیج پس از قرارگیری در فروشگاه خواهد بود.
* نکته مهم دیگر، امکان پرداخت اقساطی دوره های آنلاین می باشد. در شرایطی که پرداخت پکیج های فروشگاهی به صورت یکجا خواهد بود.
روند برگزاری دوره آنلاین برای کارآموزان در مدرسه انیمیشن :
* برگزاری هر دوره بر اساس اعلامیه ای که از قبل در قسمت دوره های در حال برگزاری قرار گرفته شده است انجام خواهد شد.
* هر کاربر پس از ثبت نام در یک دوره، طبق تاریخ و ساعت اعلام شده در برنامه هفتگی دوره های در حال برگزاری که در صفحه اصلی وبسایت قرار خواهد گرفت، میتواند لینک دانلود دروس مورد نظر را در قسمت دوره های من مشاهده نماید (این لینک ها فقط برای کاربران ثبت نامی قابل مشاهده می باشد.)
* پس از آغاز یک دوره طبق تاریخی که زودتر اعلام میشود، کاربر جدیدی قادر به ثبت نام نخواهد بود و با وجود اینکه هر درس دوره پس از تکمیل به صورت یک فصل کامل در فروشگاه قابل تهیه است، کاربران جدیدتر میتوانند جهت خریداری دروس دوره های آنلاین به فروشگاه مراجعه نمایند.
با توجه به توضیحات فوق، از علاقمندان خواهشمندیم، در صورت تمایل به شرکت در دوره های آنلاین مدرسه انیمیشن و اطلاع از آخرین اخبار و تغییرات، به عضویت این وبسایت و سایر پل های ارتباطی مجازی ما درآمده تا اخبار موثق و مستقیم دوره های ما را از دست ندهید.
شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با ما مراجعه فرمائید.
با تشکر و آرزوی موفقیت
مدیریت مدرسه انیمیشن